Volvo Cars представляє у Женеві новий V60 D5 Twin Engine Special Edition

  • • Новий V60 D5 Twin Engine розширює лінійку провідних у своєму класі гібридних моделей Volvo Cars
  • • Volvo Cars представить ексклюзивну серію, в рамках якої буде випущено 500 автомобілів
  • • Новий автомобіль має намір повторити успіх V60 D6 Twin Engine, який став лідером з продажу гібридних моделей в сегменті "преміум"

 

Volvo Cars представляє D5 Twin Engine Special Edition - нову модифікацію успішної гібридної моделі V60 Twin Engine. В результаті ринок отримає розширену лінійку гібридних моделей Volvo Cars.

"У 2012 році ми запропонували V60 D6: ми були першими, хто зміг розробити і налагодити виробництво дизельно-електричного гібридного автомобіля з можливістю підзарядки від звичайної електромережі. З тих пір ми вдосконалювали наші технології електрифікації та гібридні системи, і це добре видно на прикладі нашої нової моделі XC90 T8 Twin Engine, серійне виробництво якої зараз починається. Сьогодні ми пропонуємо ексклюзивну серію V60 D5 Twin Engine Special Edition, яка розширює лінійку наших моделей Twin Engine ", - розповів доктор Томас Мюллер (Thomas Müller), віце-президент по розробці електричних та електронних систем Volvo Car Group.

V60 D5 Twin Engine оснащений двигуном внутрішнього згоряння, який забезпечує потужність 120 кВт, і літій-іонною батареєю 11,2 кВт/год, потужність якої становить близько 50 кВт. Це така ж перевірена конфігурація, як в моделі V60 D6 Twin Engine. Сукупна потужність при одночасній роботі дизельного двигуна і електромотора складає приблизно 230 к.с.

"Ми вирішили запропонувати ексклюзивну версію V60 D5 Twin Engine для розширення нашої лінійки моделей Twin Engine і продовження успішних продажів. Volvo серед небагатьох автовиробників, які розробляють нові моделі і не йдуть на компроміси: ми пропонуємо вигідне застосування технологій електрифікації, відмінне поєднання високої потужності і паливної економічності ", - додав доктор Томас Мюллер.

Автомобілі ексклюзивної серії Special Edition пофарбовані в білий колір Crystal White. Комплектація включає 19-дюймові колісні диски і ряд елементів оформлення кузова в глянцевому чорному забарвленні. У салоні чорного кольору Piano Black використовується оздоблення стелі чорного кольору. V60 D5 Special Edition також буде пропонуватися зі спортивними сидіннями, оздоблених унікальною світлою оббивкою з декоративним швом білою ниткою - подібні рішення можна знайти в автомобілях спеціальних серій Volvo Ocean Race.

В рамках ексклюзивної серії буде виготовлено лише 500 автомобілів. V60 D5 Twin Engine у звичайній комплектації будуть доступні пізніше цієї весни.

Додаткова інформація:

Технологія Twin Engine - це назва, що використовується в Volvo Cars для інноваційної гібридної структури в рамках впровадження двигунів родини Drive-E. Технологія демонструє прагнення Volvo забезпечити оптимальні умови для керування автомобілем, одночасно знижуючи вартість його експлуатації і скорочуючи негативний вплив на навколишнє середовище. Моделі Twin Engine свідчать про лідируючі позиції компанії в розробці інноваційних гібридних технологій.

Режими: Pure, Hybrid та Power

V60 D6 Twin Engine із двигуном D5 пропонує три абсолютно відмінних один від іншого режими руху: Pure, Hybrid та Power.

У режимі Pure автомобіль використовує лише електроенергію. Запас ходу в такому режимі складе до 50 кілометрів.

Режим Hybrid передбачений за замовчуванням: дизельний двигун і електромотор працюють спільно, забезпечуючи викиди CO2 (відповідно до змішаного циклу NEDC) в межах 48 г/км. Витрата пального - 1,8 л/100 км.

В режимі Power силові агрегати автомобіля націлені на максимально доступну потужність. Сукупна потужність дизельного двигуна і електромотора досягає 230 к.с., а максимальний крутний момент - більше 600 Нм. На розгін з місця до 100 км/год автомобілю потрібно лише 9 секунд.

Економія заряду акумуляторів

V60 Twin Engine надає водієві можливість економити заряд акумуляторів, щоб пізніше їхати на електроенергії, наприклад, в зеленій межах міста або по населеному пункту, де потрібне дотримання режиму малих викидів шкідливих речовин.

Коли водій активує функцію економії заряду батареї, система управління забезпечує достатній заряд акумуляторів для екологічно чистої їзди. У разі необхідності генератор високої напруги заряджає акумулятори, щоб забезпечити резерв енергії для чергового екологічно чистого етапу маршруту.

Попередня підготовка автомобіля до поїздки в процесі зарядки акумуляторів

Зарядка акумуляторів V60 Twin Engine може здійснюватися від звичайної електромережі (230 В / 6 А, 10 А або 16 А) у будинку або на парковці. Час зарядки залежить від сили струму мережі. При 10 А на повну зарядку буде потрібно 4,5 години. При 16 А - 3,5 год, а при 6 А на повну зарядку піде 7,5 годин.

У процесі зарядки можна прогріти або охолодити пасажирський салон, підготувавши автомобіль для комфортної поїздки. Більше того, така попередня підготовка до поїздки дозволить заощадити заряд батареї, який буде повністю використовуватися для руху автомобіля.

Також передбачена функція попереднього охолодження акумуляторної батареї. Попереднє охолодження буде вкрай важливо для оптимальної експлуатації батареї, тому дозволить збільшити запас ходу на електротязі.

У V60 Twin Engine застосовуються два види обігріву. При роботі на акумуляторах, використовується нагрівач повітря PTC (нагрівач позитивного температурного коефіцієнта). Також автомобіль обладнаний дизельним паливним обігрівачем.