Найрозкішніший Volvo - XC90 Excellence буде представлено у Шанхаї

На міжнародному автосалоні в Шанхаї Volvo Cars представить найрозкішніший автомобіль за всю 88-річну історію шведської компанії - елегантний і вишуканий 4-місний Volvo XC90 Excellence на основі нещодавно випущеного XC90.

XC90 Excellence створено на основі абсолютно нового спортивного позашляховика Volvo XC90, однак XC90 Excellence має чотири сидіння на відміну від семимісного оригіналу, створюючи тим самим величезний простір для пасажирів задніх сидінь, орієнтуючись на комфорт клієнта.

Пристрій інтер'єру дозволяє пасажиру відчути зручність широких і просторих окремих сидінь, оснащених опцією масажу, вентиляцією і великою кількістю місця для ніг, а також екраном сенсорного управління, складними столиками, холодильником з тримачем для пляшок і склянок, підсклянником з підігрівом / охолодженням і кришталевими келихами ручний роботи від провідного шведського виробника дизайнерського скла Orrefors.

 

"Це наш новий флагман", - відзначає старший віце-президент по дизайну, Томас Інгенлат. "Ми створили розкішний скандинавський дизайн. Дотепер Volvo не випускав таких автомобілів. Це автомобіль, що відображає повною мірою значення імені Volvo."

XC90 Excellence пропонує пасажирам підставку для ніг, освітлення, простір для зберігання речей з підсвічуванням і унікальні вставки зі шкіри Blond і Charcoal, роздільник для багажного відділення, додаткову звукоізоляцію для салону і шини Pirelli з системою придушення шуму (PNCS).

Також пасажири XC90 Excellence зможуть насолодитися спеціальної аудіосистемою Bowers & Wilkins, в яку додали ще один динамік до існуючих 19, в результаті чого забезпечується висока якість і ефект об'ємного звучання на задніх сидіннях.

"Те, що ми розробили є втіленням одного з найкращих досвідів перебування на задньому сидінні автомобіля преміум класу", - говорить пан Інгенлат. "Результат - чудове оточення для спокійного комфорту чи ведення бізнесу."

Підкреслюючи любов шведів до свіжого повітря, XC90 Excellence поставляється з вбудованим в клімат-системи CleanZone іонним очищувачем повітря. Він працює від позитивно заряджених електронів, що знаходяться в частках повітря (наприклад, пил або дим) для очищення оточення в салоні автомобіля.

 

XC90 Excellence пропонує прикрашену шкірою і контрастним швом панель приладів, в той час як стеля автомобіля оснащений текстилем, мають текстуру нубука. До зовнішніх елементам стилізації, які свідчать про комплектації Excellence, належать хромовані стійки і нижні дверні холдинги.

Абсолютно новий Volvo XC90, представлений в серпні 2014 року, підтверджує свою неймовірну популярність серед клієнтів, які перебувають у пошуках позашляховика преміум класу. Більш 24,000 автомобілів було замовлено ще до моменту появи моделі в салонах. Це становить близько половини очікуваних обсягів продажів Volvo на 2015 рік.

XC90 Excellence включає в себе всі особливості, що лежать в основі успіху XC90, наприклад провідні функції безпеки, нові технології трансмісії і неперевершене поєднання потужності і паливної ефективності.

XC90 Excellence буде доступний всьому світу трохи пізніше в цьому році.