Volvo XC40

Знайомство

Компактний SUV від Volvo Cars.

Представляємо новий Volvo XC40 – маленький SUV з великими інноваціями. Експресивний дизайн, продумані місця для речей та інтелектуальні технології – цей автомобіль створено для життя в місті.

В наш час безмежних можливостей і вибору та маємо всього більше ніж достатньо. Більше стримуючих факторів, більше обмежень. Новий Volvo XC40 створений для простоти в користуванні: від зручності до ефективності, від раціонального планування простору для речей до інтелектуальних технологій.

Дизайн

Розуміння законів вулиці

Volvo XC40 є справжнім SUV, створеним компанією Volvo Cars для вулиць великого міста. Молодіжний дизайн поєднується з пропорціями SUV, створюючи яскравий і самобутній автомобіль.

Спільне користування автомобілем — це прогресивне рішення, що має на меті збереження ресурсів і провадження  раціонального та прагматичного способу життя. Кросовер XC40 оснащено інноваційною системою, яка дає змогу  користуватися автомобілем вашим близьким чи друзям, коли вам автомобіль не потрібен. Залишаючи своє авто в аеропорту, ви заощаджуєте на платі за паркування, дозволивши своєму другові користуватися ним під час вашої відсутності.

Відділення для речей у панелі дверцят розраховане на один ноутбук або три великі пляшки води. Під центральним підлокітником є місце для речей і контейнер для сміття. На відділенні для рукавичок є гачок, на який можна повісити сумку або пакунок із супермаркету. Простору достатньо для всього.

Інноваційна система спільного користування автомобілем відкриває перед вами світ нових можливостей. Це означає, що ви можете дистанційно позичати автомобіль або надавати до нього доступ своєму другові або колезі. У цьому принцип гармонійного співіснування у світі із взаємопов’язаними ресурсами

Безпека

Ваш захисник

Система City Safety (Безпека у місті), що входить до стандартної комплектації кожного Volvo XC40, – це наче ваш персональний штурман, що піклується про вашу безпеку. Вона розпізнає інші автомобілі, пішоходів, велосипедистів і великих тварин попереду, повідомляючи про загрозу зіткнення. Якщо ви не відреагуєте вчасно, система автоматично ввімкне гальма, щоб уникнути зіткнення або зменшити його наслідки.

Системи безпеки Volvo XC40 діють, як ваш "другий пілот", який безперервно стежить за ситуацією на дорозі. Завдяки цим системам ви зможете впевнено керувати автомобілем і уникати аварій. Вони виявляють імовірне зіткнення з вашим автомобілем і запобігають йому.  

Система Pilot Assist з адаптивним круїз-контролем допомагає  утримувати автомобіль у своїй смузі руху на безпечній відстані від транспортного засобу попереду.

Технології

Ваш розумний партнер

Технології у Volvo XC40 мають людське обличчя. Від центрального сенсорного екрана до високочіткого дисплея для водія та системи голосового керування, яка розуміє звичайну мову, – все зроблено з акцентом на зручність і простоту. Користуватися цими системами так само просто, як користуватися телефоном.

Volvo On Call — це справжній цифровий мультиінструмент. Цей додаток забезпечує дистанційний зв’язок з автомобілем, де б ви не перебували. Volvo On Call нагадає, де припарковано ваш автомобіль, проконтролює температуру в салоні; за допомогою цього додатку ви зможете замикати та відмикати автомобіль дистанційно тощо. Якщо ви потрапили в ДТП, оператор Volvo On Call автоматично зв’яжеться з вами, щоб надати допомогу.

Коли вранці ви сідаєте за кермо свого авто, салон уже прогрітий або охолоджений залежно від температури за вікном, а система навігації знає, куди ви прямуєте, — і це все завдяки Volvo On Call.