Volvo V40 Cross Country

Знайомство

Компактний кросовер Volvo V40 Cross Country створений для міста та пригод поза ним. Збільшений кліренс, міцна конструкція, виразні риси екстер’єру, притаманні версіям Cross Country, та справжній скандинавський дизайн з інтуїтивними технологіями роблять його вашим надійним та стильним партнером у подорожах. Насолоджуйтеся щоденним комфортом із Volvo V40 Cross Country на міських дорогах та відкривайте для себе нові місця за його межами.

 

ЛІМІТОВАНІ ПАКЕТНІ КОМПЛЕКТАЦІЇ VOLVO V40 CROSS COUNTRY
Обирайте свій Volvo V40 Cross Country в одній із ідеально збалансованих пакетних комплектацій – Momentum або Inscription.
Укомплектовані усім необхідним та створені для вашого комфорту, вони дозволяють вам зробити раціональний вибір та отримати преміальний шведський кросовер за розумною ціною.

Дизайн

Надійна зовнішність

Завдяки кузовним панелям, збільшеним колісним дискам і більшому дорожньому просвіту витривалий дизайн V40 Cross Country повністю відповідає здатності автомобіля пересуватися пересіченою місцевістю.

Безпека

Система безпеки під час руху у місті

Система безпеки під час руху у місті на швидкості до 50 км/г застосовує гальма, якщо автомобіль попереду несподівано зупинився, та не вистачає часу на реагування.

Технології

Система допомоги під час паркування

Забудьте незручності, пов‘язані з паралельним паркуванням, і дозвольте автомобілеві припаркуватися самостійно, натиснувши відповідну кнопку.